39. Szilveszter utcai versenyautót 2023

Trzebnicában.

A szilveszter vasárnapra esett, így hagyományosan elmentünk egy szilveszteri utcai futásra, már először 7. Futásszámmal kezdtük 31 és jövőre az lesz 40!.

A közelgő évforduló alkalmából különleges pólók készültek a futók nevével (elmentve ide 30 listopada). Legutóbbi indulásunk óta a Városi Sport- és Szórakoztatócsarnoknál megváltozott a versenyiroda és a rajt/célvonal.. Alsó-sziléziai olimpikonok.

Az idő tökéletes volt és sütött a nap. A futók jól szerepeltek, a szervező rekorderről számolt be. Egy szűk utcából indultunk, úgy csomagolva, mint a szardínia egy dobozba. Az útvonalon jobb volt, minden kinyúlt, bár a túlnyomó többség két kört futott – dystans 10 km. Elfelejtettem, mennyire hullámos ez az útvonal két kellemetlen emelkedővel.

Kifogytam 3 hely a K40-ben, és ez elég nagy meglepetés volt számomra, és pozitívan zártam a terepversenyt 2023 év.
10K: 00:47:40 (3 K40) -ban 00:50:17