9. Polmaratona sowie Mts

Photo. organizator

Victoria WZK s.a. 9. SOWIOGÓRKI POL MARATON, po dveh letih premora smo se vrnili v Sowo.

Tretji začetek in še en mesec preverjanja – je bila Avgust, Lahko, zdaj je čas za julij. Tudi jaz sem pozabil, da nam je bila dirka všeč in smo napovedali boj za izboljšanje časa.

Začeli smo z vodilnim principom do cilja. Bilo je vroče in sončno, cieszyłam się, da imamo vodo v mehih, čeprav so bile vodne točke dobro založene. Od Sove smo tradicionalno hodili navkreber in previdno sem stekel navzdol. To je moj najbolj osovražen odsek poti od vseh tekov. Spust ni moja močna stran in zdaj sem na to še bolj previden “noge”. Na prvem merilnem mestu, kjer je bila pot večinoma navkreber sem bil 99 oseba, na cilju, kjer je bilo večinoma dol 121. Bili so pred menoj 3 dekleta a ne 5 km pred ciljem še en – byłam 10 kobietą i 5 w kategorii.

10. Polmaraton Sowiogórski naslednje leto, morda je čas, da se pripravim na tek in se borim za stopničke?!
22K: 02:26:13 v 02:28:15 (5 K40)