9. Polmaratónu Soví hory

Fotografie. organizátor

Victoria WZK s.a. 9. SOWIOGÓRKI POLMARATÓN, po dvoch rokoch prestávky sme sa vrátili do Sowa.

Tretí štart a ďalší mesiac skontrolovaný – bol Vznešený, Máj, teraz je čas na júl. aj ja som zabudol, že sa nám preteky páčili a vyhlásili boj o zlepšenie času.

Začali sme s vodiacim princípom dostať sa do cieľa. Bolo horúco a slnečno, cieszyłam się, že máme v mechoch vodu, aj keď vodné miesta boli dobre zásobené. Od Sovy sme tradične šliapali do kopca a ja som opatrne zbehol dole. Toto je môj najnenávidenejší úsek trasy zo všetkých behov. Zjazdy nie sú mojou silnou stránkou a teraz si na to dávam ešte väčší pozor “nohy”. V prvom bode merania, kde bola trasa väčšinou do kopca som bol 99 osoba, v cieli, kde to bolo väčšinou dole 121. Boli predo mnou 3 dievčatá a na 5 km pred cieľom ešte jeden – byłam 10 kobietą i 5 w kategorii.

10. Sowiogórsky polmaratón budúci rok, možno je čas pripraviť sa na beh a bojovať o stupne víťazov?!
22K: 02:26:13 v 02:28:15 (5 K40)