9. Půlmaratonu Soví hory

Fotografie. organizátor

Victoria WZK s.a. 9. Půlmaratonu Soví hory, po dvou letech pauzy jsme se vrátili do Sowa.

Třetí start a další měsíc kontrola – byl Vznešený, Květen, teď je čas na červenec. Také jsem zapomněl, že se nám závod líbil a vyhlásili boj o zlepšení času.

Začali jsme s vůdčím principem dojet do cíle. Bylo horko a slunečno, cieszyłam się, že máme vodu ve svých měchích, ačkoli vodní body byly dobře zásobené. Tradičně jsme šli od Sovy do kopce a já opatrně sbíhal dolů. Toto je můj nejnenáviděnější úsek trasy ze všech běhů. Sjezdy nejsou moje silná stránka a teď si na to dávám ještě větší pozor “nohy”. Na prvním místě měření, kde byla trasa většinou do kopce jsem byl 99 osoba, v cíli, kde to bylo většinou dole 121. Byli přede mnou 3 dívky a na 5 km před cílem ještě jeden – byłam 10 kobietą i 5 w kategorii.

10. Sowiogórski půlmaraton příští rok, možná je čas připravit se na běh a bojovat o stupně vítězů?!
22K: 02:26:13 v 02:28:15 (5 K40)