10. Bieg III Wież

Nevím, jestli jsme plánovali letos zahájit III Tower Run. Měli jsme vběhnout 2020 a ze zřejmých důvodů soutěž neproběhla, a rozhodli jsme se odložit aplikaci na další datum. Tak “přistáli jsme” v Prusicích v červnu 2021 z formy, bojová nálada a ochota soutěžit jakýmkoli způsobem.
Fotografie. Macko Maj

Vítaly nás davy běžců a dlouho nevídané tváře z běžeckého areálu. Pravděpodobně každý přišel do Prusic. Bylo hezké na chvíli vidět své přátele a povídat si, Byl jsem šťastný, že to všichni nějak zvládáme. Těsně před vzletem 10. Jubilejní RUN III ROW byl zrušen a běhali jsme v rámci startů jednotlivých jezdců.

Znal jsem trasu, protože o dva týdny dříve jsem se zúčastnil oficiálního průzkumu turné. Věděl jsem, že, kde na mě čeká pánev a kde vítr – Běhání mi to nijak neusnadnilo. Było gorąco, bylo to nepříjemně dusené a pod širým nebem bylo větrno. Světlomet byl daleko vpředu, Snažil jsem se spustit svůj vlastní, nejdůležitějším cílem byla cílová čára, protože jsem věděl,, že nemohu nic vyhrát. První 3 km na slunci bylo únavné, kolejne 3 km na zastíněné trase nám umožnilo odpočinout si a pak už byl jen boj a běh proti slunci a větru. Z 8 km Byl jsem se vším nasycen a zpomalil jsem, pouze 100 metry před cílem jsem prudce zrychlil, když jsem viděl dívku hned za mnou. Dobiegłam jako 14 žena a já jsme to vzali 5 místo ve věkové kategorii.

Jestem zadowolona z biegu, Přežil jsem, ale čas je tady 2 o minuty horší než moje předsulfonová. S historickým časem bych byl v 10 kobiet open i 3 w kategorii. dobře, není třeba se dívat zpět, musíte utéct a je to!
10K:00:47:17 v 00:49:43