Oborygen sötétben

Ünnepi hangulat fogott a verseny folyik anélkül, hogy végrehajtási, mérés nélkül czau, a dobogóra, és a díjat a rajtszám és érmek.

Oborygen sötét szerveztek a karácsonyi vásár Oborniki Slaskie, Karácsonyi dalokat énekeltek a színpadon, eladott házi, Karácsonyi díszek. Nagyon ünnepi hangulatot és.

Szakmailag felkészült hatékonyan tűnt irodai rajtszám, sok volt a munka, mert a részvételi arány jó volt, és a tanfolyam a helyükön voltak felett 100 emberek. Mi futott egy izzó, színes tömeget oborygeńską útvonalon, ami másképp néz ki a sötétben, meg kell futtatni óvatosan, mert a kiálló gyökerek és egyéb meglepetések. Azokon a helyeken, az út tele gránit kövek, amely lazán feküdt az úton. Annak ellenére, hogy számos vágott látott egy sötét negyedévben Woodland, Az út sáros volt, és elgázolta a nehéz gépek. Oborygen 2020 Akkor nem kell futniuk az erdő közepén. A félúton, legyőzése után emelkedés futók vár forró teát vagy forralt.

Határozottan przegięliśmy ruházat, Azt akartam, hogy maradjunk meleg a készletek és úgy döntött, a csípős hideg, nem kellemes 6 fok a fekete. Főtt, de boldog a célban érem kaptak egy szép és nagyon tetszett jöttünk vissza Wroclaw.

edzés 10,5 km tenni. ajánl, időjárástól függetlenül Oborygena sötétben, Érdekes sífutás és garantált túlélési ellenére Oborygeni, hogy van egy verseny nagyon szakszerűen elő ezt az eseményt. Futottak kötelező évre!