CITY TRAIL třetí převodový stupeň

Fotografie. City Trail

Na město již umírající 3 razy…

Třetí ozubené kolo cyklus mě překvapilo počasí, přestože by neměla. Mráz a sníh by nemělo být překvapením, v prosinci, ale nebyl jsem spokojen. Věděl jsem, že, Běhám špatně a že budu bojovat s mrazivém vzduchu v plicích, jen proto, 12 dny jsem byl spuštěn v 26 tituly a rád s pískem, moře a slunce. Aklimatizace z chladného prostředí do mě zahřát běží skrytě, Horší je jiná cesta. Zahrnující chladu tuhne svaly a běží na “dříví” nohy.

Volba obuvi Neměl jsem žádný problém – Off-road běhounu. Žádné tkaničky byl uplatněn “trytką” v 3 agrafami na boty, Musel jsem být montáž chip.
Dal trochu warm-up, byl za studena a tuhé – tělo?
Bál jsem se,, že zima bude mobilizovat běžců a frekwencyjny rekord, to nebylo, ale vzlétl nad 500 lidé!
Stál jsem v této oblasti (ze dne 22 minut) ale věděl jsem,, že tento výsledek bude pro mě těžké, aby se dosáhlo. Pobiegliśmy.
Vadí mi všechno, lidé, povrch – blátivé a kluzké míst.

Nebyl jsem si jistý výsledek, a ještě jednou se mi to podařilo, a třetí, když jsem byl v kategorii. Cílem blíží…
5K: 00:22:14 (K40 1) v 00:22:36