IV Bierutowska Run Forest

Museli jsme se zúčastnit Grand Prix Racing lesa 2018 – vzdálenost marathon, proto jsme se přihlásili k Bierutowska RUN Lesný, uzavřený cyklus. První rychlostní stupeň v Jelcz Laskowice, ale ne běžel a byl to úplně moje rozhodnutí, které se v průběhu času lítosti, nakonec jsme nebyli zařazeny do GPBL.
Nicméně, v Bierutow a vlastně jsme běželi v Karwińcu a to byl špatný závod, ale dobré.
Fotografie. Průvodce vzpomínky

my Fot.Adam

Více než 60 km od Wroclawi,,pl,jako obvykle, jsme nechali trochu dříve,,pl,snadno zaparkovat a bezpečně vyzvednout balíčky,,pl,že v letošním roce došlo k T-shirt a buff a je dobře miloval naší firmou,,pl,Půl hodiny před začátkem rozcvičení jsme začínali,,pl,Byl jsem svazek nervů,,pl,mytí,,ro,dlouho před kurzem,,pl,Maciek zapomněla sledovat, a nakonec běžel stejně jako bych běžet,,pl,bez kontroly,,pl,Moje hodinky se používá pro mne měří jen kilometry,,pl,že cesta nebyla stanovena, a tak jsem hrál obr včetně doslova na začátku,,pl,Běžel jsem dobře navzdory vysokým teplotám,,pl,Stromy a voda účinně snížit teplo,,pl,a běží až do,,pl,směnka,,fi, teploměr -7, tvrdý je život běžec. Šli jsme, bez problémů zasáhnout parkoviště připraven pro soutěže v poli a sem tam byl problém. Běžci zaparkovaná bez hlavy a paty, blokování auta, Stále se nám podařilo “bezpečně” stoupat. Zranění, že pořadatelé nejsou hlídané parkoviště.
Fotografie. Bierutowska Group Race

Šli jsme do kanceláře asi 450m události, vyzvednout balíček. to rostlo “Lesnie”, Již hořící krb, my jsme seděli v nevytápěném dřevěném domě, Povídali jsme si s přáteli a šli zahřát, Potom jsme se postavili na startovní čáře a začal.
Las, lesy a další lesní, ale cesta nebyla provedena lesními průhledy, pouze cross-country, listí, větve, mezi stromy. Hill na pravé straně, kopec vlevo, a provozuje uprchlíka, první 10 km nebylo snadné. Nerovný povrch a proměnné podkladu není pro mě, zejména nelíbí levou nohu, nichž 8 km před cílem odmítla poslechnout. Nějak jsem běžel bolest a šoural do cíle. Absolutně mě všechno zastavilo prosím, zeptal se jeden z běžců z Bierutow, který byl přede mnou – jak jsem chtěl trasu, odpověděl jsem:, Je to beznadějné. Upřímně přiznávám, ze všeho se mi nelíbil. Pokud jde o mne “Příliš mnoho houby v boršč”, Líbí se mi lesních cestách, není przełaje.

Tradičně, mezi 19 a 20 km přede mnou dívka, Neměl jsem v úmyslu, aby se boj až do konce, a tak jsem 4 kobietą i 1 w K40 (pomocí niedublowanie míst).

Fotografie. Olaf Buluk

V cíli čeká na medaili, teplé jídlo, čaj a vánoční strom, který není zcela studený ještě počkal a šel domů.

Organizačně, není nic najít chybu, snad jen nedostatek parkovacích míst pro dohled, ale sami běžci bez perverzní fantazie životě. náročné a “zkroucený” cesta byla dobře značená, aż 4 připravené s pitím body (Jen jsem zabloudil od 1), účinný “zaměstnanci” v cíli – Já však nejsem, a čím víc nechci běžet lesní běh, i když někteří budou součástí Grand Prix.

21K: 01:54:01 v 01:54:03 (1 K40)