Vlaga spodbuja tekače.
Photo. Daniel Gębała

Počutim se ves čas, to je seveda z dolgo tradicijo, in to je šele 4 scene, Letos smo spet tekel 3. Sprememba v primerjavi s prejšnjimi leti je bilo konec poti in konča na prenovljenem stadionu

Photo. RST

in vreme, ker je deževalo, ampak vsaj to je bilo relativno toplo. Idealno vreme za tekače? Za mene, jaz tako mislim, ker mi je všeč visoka vlažnost. V Świdnicy sem se počutil kot riba v vodi.

Photo. Jaroslaw Mochulsky

No vodijo v znanem okolju, Vedeti, kje parkirati, da bi lahko zapustil brez težav, kjer se sprostite pred dirko, ko se začne premikati naprej in izpolnjujejo svet dirke.

Pot me še vedno zamenjuje s pol-maraton Ślężański – V prenesenem pomenu pa je precej podobna. To ni bilo presenečenje, Moje presenečenje je bila hitrost prvih nekaj kilometrov. Z vso močjo sem poskušal zavoro in ne hitite, Toda rezultat me je presenetil v bistvu na osebni rekord 5, 10 v 21 km. Vendar pa je bil tempo močno. med 18 a 19 km me prehitela dva babice, Sem imel več moči, da pospeši svojo hitrost, ampak se hranijo. Dobiegłam 7 V kategoriji kozmičnega rezultata.

Photo. sev Skavti “hrasti” sem. Andrzej Malkowski, Četa ZHP Swidnica

Na cilju čaka na medaljo in toplotno folijo, potem tradicionalno topel obrok ob bazenu.
Maciek povozil minuto hitrejši od mene, To je dirka s časom do konca.

Podziwiłam navijači na turneji, ki nas je pogumno navijali v dežju. Nekateri tekači so imeli verjetno težave pri doseganju ciljne črte zaradi štartne liste za več 1500 ljudje so prihajali 1463 od tega samo 280 kobiet.
Všeč mi je ta dirka, To je trdno organizirana, Pot se zavzema za boj in dobre rezultate, czego chcieć więcej?

21K: 01:36:22 v 01:37:24