4. RST Półmaraton Świdnicki

Υγρασία προωθεί δρομείς.
Φωτογραφία. Daniel Gebala

Αισθάνομαι συνεχώς, είναι μια πορεία με μακρά παράδοση, και αυτό είναι μόνο 4 σκηνή, Φέτος έτρεξε και πάλι 3. Αλλαγή σε σύγκριση με τα προηγούμενα χρόνια ήταν το τέλος της διαδρομής και το τελείωμα στο ανακαινισμένο γήπεδο

Φωτογραφία. RST

και τις καιρικές συνθήκες, γιατί έβρεχε, αλλά τουλάχιστον ήταν σχετικά ζεστός. Τέλειο καιρό για τους δρομείς? Για μένα, έτσι νομίζω, γιατί μου αρέσει η υψηλή υγρασία. Σε Świdnicy Ένιωσα σαν το ψάρι στο νερό.

Φωτογραφία. Jaroslaw Mochulsky

Λοιπόν τρέχει σε ένα οικείο περιβάλλον, Να γνωρίζετε πού να παρκάρετε το αυτοκίνητο να είναι σε θέση να φύγει χωρίς προβλήματα, όπου μπορείτε να χαλαρώσετε πριν από τον αγώνα, όταν αρχίσουν να κινούνται και να ανταποκριθεί ο κόσμος του αγώνα.

Η διαδρομή ακόμα με μπερδεύει με ένα ημι-μαραθώνιο Ślężański – Μεταφορικά είναι αρκετά παρόμοια. Δεν ήταν μια έκπληξη, Η έκπληξή μου ήταν η ταχύτητα τα πρώτα χιλιόμετρα. Με όλη τη δύναμή μου, προσπάθησα να φρενάρω και να μην βιαστούμε, Αλλά το αποτέλεσμα εξέπληξε κυρίως στην προσωπική καλύτερο 5, 10 μέσα 21 χιλιόμετρα. Ωστόσο, ο ρυθμός ήταν ισχυρή. μεταξύ 18 α 19 km με προσπέρασε δύο γιαγιάδες, Είχα πια τη δύναμη να επιταχύνει το ρυθμό της, αλλά διατηρούνται. Dobiegłam 7 στην κατηγορία των κοσμικών αποτέλεσμα.

Φωτογραφία. Πρόσκοποι στέλεχος “βελανιδιές” im. Andrzej Malkowski, Στρατευμάτων ZHP Swidnica

Στη γραμμή του τερματισμού περιμένει για ένα μετάλλιο και θερμική φύλλο, Στη συνέχεια παραδοσιακά ζεστό γεύμα δίπλα στην πισίνα.
Maciek έτρεξε πάνω από ένα λεπτό πιο γρήγορα από μένα, Ήταν ένας αγώνας δρόμου ενάντια στο χρόνο για να καταλήξει.

Podziwiłam οπαδούς σε περιοδεία, που μας επευφημούσαν γενναία στη βροχή. Μερικοί δρομείς είχαν κατά πάσα πιθανότητα το πρόβλημα φθάσει τη γραμμή τερματισμού, λόγω της λίστας ξεκίνημα για πάνω από 1500 άνθρωποι ήρθαν 1463 εκ των οποίων μόνο 280 kobiet.
Μου αρέσει αυτή η φυλή, Είναι σταθερά οργανωμένη, διαδρομή ευνοεί τον αγώνα και καλά αποτελέσματα, czego chcieć więcej?

21Κ: 01:36:22 μέσα 01:37:24