Výzvou Disneyland Paris magie Run víkend

Moje ruka není odolný, nohy tak!

Do trzech razy sztuka, Byli jsme na zahajovací půlmaratonu v Disneylandu v Paříži 2016 let, to ještě běžel 5km. V 2017 jsme se rozhodli pro to poprvé nabídl výzvu 10+21 V letošním roce jsme spojili všechny tyto převody 36k a přišel CHALLENGE 5+10+21. Takže sbohem a shrnutí našeho dobrodružství s Mickey.

Osvědčený scénář opakoval z minulého roku, Chtěl jsem ten 2,5 km od samého začátku, lety a připojení k Val d'Europe. podobné 2017 pátek jsme šli na veletrhu tak, aby bylo ještě před otevřením. Počasí nám ušetřil, Bylo chladno, větrno a někdy uráčil nás mrholení. Stáli jsme ve frontě, slyšet na 10, při otevření dveří expo, mají technické problémy a nevím, kolik to bude trvat na jejich vyřešení, może 10 minut a může 2 hodin.
My Miki vs. 1:0

Naštěstí jsme čekali jen „akademický čtvrtletí“ a šla po našich balíčků. Bez front jsme shromáždili naše Challenge, tj jeden úvodní číslo pro všechny převodové stupně, transparent bag a záloha 5 Trička! V letošním roce jsou vyrobeny z jiného materiálu než dříve, a místo toho mají tisku nažehlovací fólie, I však výhodné, I předchozí.

Na startovním číslem I řekl horror, že jsme byly přiděleny E a vzlétat od posledního startu zóny. Věděl jsem, co to znamená, a „země se třásla“.
My Miki vs. 2:0
Až do teď, zóna byla udělena na základě odhadovaného času a my jsme byli v zóně B, těsně za elitní, a těmi,, který prohlásil, půlmaratón “níže 1:30”. Začít s E označil konec běhu a davy na trase.

To začalo zběsilé chod a pokus o změnu zóny, dozvěděl, že v letošním roce náhodně zónu! A přistáli v „chodci“, pokud osud přednost jim! Byli jsme schopni komunikovat s nizozemským párem, který měl stejný problém a společně díky služby podpory bychom změnili zóny B. Uff, Toto kolo se podařilo přivázat.
Ale my Miki vs. 1:1

V dobré náladě jsme se vrátili do hotelu, aby se připravit na první závod, start godzina 20, vzdálenost 5K. Věděli jsme, že ze zkušenosti, že budete muset přijít brzy, aby se dobré místo ve startovní zóně, Nicméně, protože druhu Disney, pohádek a zábavy, a přesto není žádné slitování, a každý chce být v čele.

Fungovalo to a máme stejné cíle, relaxační zamrzání 1,5 hodin. Samozřejmě, bez warm-up pro tento typ závodění nijak. Můžete poprzebierać jen nožičky. A konečně, pokud 4 nebo 5 odpočítávání a zavážecí skupin a my jsme vzlétli.

již na 1 km dopadliśmy “spacerowiczów” zóna A, Porazili jsme malý embolie, a na dva kilometry, se nám podařilo dohnat všechny pomalejší běžce, a my jsme měli jako pohodlnou cestu. Snažil jsem se, aby si kouzlo, kolik si můžete spustit, ale Vyhledal jsem si to už jsme byli v cíli.

Pokręciliśmy okamžik na cílové čáře a expo, pak se pomalu jsme se vrátili do hotelu.
My Miki vs. 1:2