III KONČNE ZDRAVJE AKADEMIJA Santander

Dobrodelni naj bi bil teče, vendar norost določb in da je potrebno dokončati našo ekipo poguma. Kolega predlagal teče istočasno: blizu doma, nizka provizija vnos za udeležence in 10 zł. Kaj več bi si želeli?

10 k South Park je bil za dober ukrep za konkurenco nordijsko hojo in III KONČNO ZDRAVJE ACADEMY Santander. piknik vzdušje,,pl,dobra organizacija in prost paket želite več,,pl,V nasprotju z nastopov, dirka ni enostavno,,pl,in konkurenca je huda vrh,,pl,ker so nagrade privlačne,,pl,Solidarnost Seveda je igral neznačilno popoldne,,pl,To niso sanje, da začnete,,pl,Vedno imam problem, kaj jesti in kako se pripraviti in cel dan je,,pl,zlomljeno,,pl,čakajo na začetek,,pl,to je treba, da je v mestu, preden,,pl,dvigni začetno številko,,pl,Letos je že tradicionalno vroče,,pl,Učil iz izkušenj sva stala nekoliko naprej,,pl,ker začetek in izhodišče je težko in potrebujejo veliko prvem 500m dodge in prehiteti,,pl,To je nemogoče, da bi se izognili izrinjanje,,pl,ko je konec,,pl,tekači na progi,,pl,Vodi neenakomerno asfaltno cesto,,pl, lepo vreme in prihaja iz uspešen začetek.

Tekači se je začelo lani. Noro in zvit 4 krogi ne spodbujajo, ampak nekako je bilo treba zmanjkuje teh 10 km.
Po 500m sem v vodstvo in ga obdržali do ciljne črte. V prvih dveh krogih zelo dobro sem tekel v tretji pa je bil huje in četrti je imel dovolj, byle do mety.
Bil sem prvi in ​​zelo vesel.
Udeleženci so čakali masaže, posiłek regeneracyjny, pogače in čaj / kavo, da izberejo.
Čakali smo do konca, saj, kot je bilo zadnje tekači izročil nagrade in izkazalo, da razvrstitev ni le starost OPEN. Imam to smolo, vendar v svoji kategoriji, in zato me je tako dosegel prvo stopničke.

10K 00:45:20 v 00:45:31 (1 OPEN K)