III FINAL HEALTH ACADEMY Santander

Charity měl být spuštěn, ale šílenství ustanovení a je třeba doplnit náš tým odradit. Kolega navrhl běží ve stejnou dobu: v blízkosti svého bydliště, nízkou vstupní poplatek pro účastníky a 10 zł. Co víc si přát?

10 k South Park byl pro jistotu do soutěže nordic walking a III Závěrečná Health Academy Santander. Piknikowa atmosfera, dobré počasí a vyjít z úspěšného startu.

Běžci vzlétl jako poslední. Šílené a zkroucené 4 kruhy nepodporují, ale nějak jste musel být spuštěn z nich 10 km.
Po 500m jsem dostal do vedení a držel ho až do cíle. První dva kruhy jsem běžel docela dobře s třetí to bylo horší a čtvrtý měl dost, byle do mety.
Byl jsem první, a velmi rádi.
Účastníci byli čekání masáže, posiłek regeneracyjny, dort a čaj / káva z čeho vybírat.
Čekali jsme až do konce, protože jako poslední běžci byly předány ocenění a ukázalo se,, která je nejen věk klasifikace OPEN. Mám smůlu, ale ve své kategorii, a tak jsem se tak zaznamenal první pódium.

10K 00:45:20 v 00:45:31 (1 OPEN K)