třicet kontroly

I neběží “trzydziestek”, čím více soutěž v takové vzdálenosti, tak jsem nikdy v úmyslu podílet se ve třicátých letech ovládat tento rok, ale my potřebujeme kilometrů, Tak jsme podepsali. Dodatečný stimul není žádný vstupní poplatek.

Naše účast byla pod vlivem počasí otázku. African teplo neodpovídaly, proto jsme se rozhodli,, že pokud se dostane příliš horké, že to není svlékání. Stejný průběh výcviku léčit a jestli něco je s našimi organismy, které sestoupí z trasy špatně.
Tentokrát počasí bylo na naší straně, slunce schované za mraky, Trasa většinou stínované a teplota jen 25 o 9 ráno. Wystartowaliśmy.

Rozhodli jsme se u příležitosti “volnější začátek” zkušební zařízení a zkušební běží jako měchů. dodatečný 1,5 kg nezpůsobila nás žádné problémy, vesta dobře přilne a nezasahuje do chodu. Velmi výhodná je využívání vody, když se chce, a ne když je na cestě!

Fotografie. Joanna Nalewalska

Trasa 5 loop traťová rychlost “mezi můstky” Bylo to velmi monotónní a po prvním kole jsem měl dost. Druhý okruh mi vadilo strašně, pošty trasa není konec, a to je právě 12 km. Celou tu dobu jsem byl zvědav, jak bych mohl běžet 42 km Orlen tak “kosmická loď” čas, zde 18 Byl jsem všechny docela km. Měl jsem 24km na tachometrem a některé z nich již skončila…

Poslední smyčka a nějak v cíli, za nimiž slyšel, że jestem 3 žena, a já musím jít na dekoraci. Nevěřil jsem, že, Dal jsem sotva výchozí číslo, Popadl jsem šálek vody a už musel škrábat na stupních vítězů, červené a udýchaný.
Nieoczekiwanie dostałam pakiet z nocnego z najbardziej pożądaną koszulką biegową 😉

V závěru: běží dobře organizované, není nic najít chybu. Nulový vstupní poplatek a přijímat načasování, na startovní / cílové čáře (tedy každý lap – 6km) Bufet s vodou, I izotonikie, kostky cukru a vody z mycí houby. Vše proběhlo velmi hladce a já bych doporučit, pokud někdo chce kontrolovat až na neobvyklém vzdálenosti.

30K 02:43:14 (3 OTEVŘENO)